Najlepšie umiestnenie

Najlepšia kombinácia umiestnenia - služby - cena - zábava - ekológia. Najlepšie umiestnenie apartmánov nájdete v centre Bratislavy, na námestí SNP: 300 m od Hviezdoslava, 400 m od hlavného námestia, 500 m od Michalskej brány, 700 m od nákupného centra Eurovea. Hovoríme slovensky, česky, anglicky. Môžete si tiež vybrať izby s balkónom a výhľadom na Bratislavský hrad, UFO alebo Michalskú bránu.

Cena zahŕňa oveľa viac ako kdekoľvek inde: pohodlie so zvukotěsnými, pokojnými a ľahkými apartmánmi. Okná s trojitým sklom. Lepšia bezpečnosť vďaka kamerám na chodbách. Recepcia Po-Ne 06:00 - 00:00 - samoobslužná práčovňa priamo v budove.

V každom apartmáne nájdete: klimatizáciu s individuálnou reguláciou teploty, bezplatné optické pripojenie na internet prostredníctvom Wi-Fi so zaručenou rýchlosťou 100 MB / s, TV s veľkou obrazovkou a výber z viacerých kanálov, raňajkový kútik - rýchlovarná kanvica a hriankovač, samostatný kúpeľňa so sprchovacím kútom (v prípade prepojených apartmánov je kúpeľňa spoločná; je ideálna napr. pre 4-člennú rodinu). Uteráky a posteľná bielizeň sú samozrejmosťou. V prípade záujmu je možné si rezervovať apartmán s varnou doskou a rúrou na pečenie.

Bonus pre našich hostí: priestranná spoločenská miestnosť s kuchynskou linkou a kávovarom s kávou zadarmo od 6:00 do 20:00 každý deň. Tu môžete napríklad stráviť čas čakaním na pripravenosť svojej izby v prípade skorého príchodu alebo dovtedy, kým preprava nepristúpi po odhlásení.

Interiér bytu navrhol pár architektov, ktorých pozná z televíznej show Nové bývanie.

Parkovanie je možné na súkromnom, platenom parkovisku v okolí, pravdepodobne však nebudete potrebovať auto, pretože všetko je v dochádzkové vzdialenosti, zastávky verejnej dopravy sú v dohľade a v prípade záujmu si môžete požičať bicykle , elektronické bicykle alebo elektrické auto priamo oproti budove.

Sme hrdí na to, že vám môžeme ponúknuť najzdravšie ubytovanie v Bratislave:

· Čistíme byty ekologicky a biologicky odbúrateľnými čistiacimi prostriedkami

· Pre miestnosti sme starostlivo vybrali rastliny, ktoré čistia vzduch

· Budova je vybavená zariadeniami znižujúcimi elektrický smog

· Budova aj apartmány sú prísne nefajčiarske